Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний комплект стіл і 2 рукавички. Виготовлений з алюмінію
- Матеріал столу: алюміній
- Матеріал лавочок: алюміній
- Розміри стільниці: 90х62 см.
- Висота столу: 38/70 см.
- Розміри лавочок: 86х24 см.
- Вага: 9,5 кг.
- Навантаження на стіл: до 30 кг.
Стіл із лавочками збирається в невелику валізку з ручкою, що дуже зручно під час транспортування та зберігання цього комплекту. У столі є спеціальний отвір для парасольки.
Відмінність цієї моделі від інших комплектів із лавочками — це додаткова фіксація на лавочці для стійкості самої лавочки та захисту від складання під час відпочинку на ній.

Замовити стіл і лавочки можна телефоном або оформити замовлення через сайт.
У нашому магазині всі столи та стільці представлені в розкладеному вигляді.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 900 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Габаритні розміри лави | |
| Довжина лави | 860 мм |
| Ширина лави | 240 мм |
| Основні | |
| Кількість персон | 4 |
| Склад комплекту | Стіл + лавки |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Виробник | WEB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте









