Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет мебль лофт підходить під будь-який стиль оформлення будинку, квартири, ресторану, бару, лаунж-зони за рахунок свого незвичайного виду, простоти і практичності. Завдяки своєму дизайну меблі в стилі лофт мають універсальне застосування.
Характеристика товару:
Висота - 45 см
Ширина - 30 см
Глибина - 30 см
Каркас - сталь
Труба - квадратна 15*15
Сидушка - тканина рогожка
Колір каркаса - хром
Колір сидушки - сірий
Виробництво - Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Наша ковка |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | Товар на складі. Відправка великогабаритного товару, тільки після часткової передоплати. |
- Ціна: 1 200 ₴



